Přinášíme kolekci předních světových stylů. PINK CHICK to je prvotřídní výběr spodního prádla a doplňků Emporio Armani, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Aubade Paris, DKNY & HUGO BOSS. Vybíráme za Vás.

Filozofií našeho podnikání je, že nabízíme jen to, co bychom si sami bez váhání koupili a snažíme se Vám nabídnout takový zákaznický servis, který bychom v České republice osobně uvítali. Děláme svou práci poctivě a s láskou, chceme pro své zákazníky dokonalost v každém směru a hlavně – aby Váš nákup na PINK CHICK byl zážitkem a rádi jste se k nám vraceli.

Jste to právě Vy, naši báječní zákazníci, kdo je nám tou největší inspirací a hnacím motorem k neustálému zlepšování našich služeb.

Od dubna 2016 jsme se stali autorizovanými prodejci značky Calvin Klein, jejíž dámské spodní prádlo se v současné době těší velké popularitě především na sociální síti Instagram. Postupně budeme představovat kolekci od sportovněji laděných modelů po vysoce luxusní krajkové prádlo, které podtrhne Vaši jedinečnost.

Září 2016 pro nás bylo ve znamení uvedení další světové značky, a to předního výrobce luxusního zboží, Donna Karan New York. DKNY to je luxusní a přesto přirozená kolekce spodního prádla. Praktická, sexy, nekomplikovaná. Přesně taková, jaké by spodní prádlo mělo být. A nám je ctí, že můžeme být nově autorizovanými prodejci této značky.

V listopadu 2016 jsme rozšířili sortiment o dámské a pánské spodní prádlo Tommy Hilfiger. Značka Tommy Hilfiger je jedním z předních světových výrobců lifestyle fashion a je mezinárodně uznávaná pro svůj klasický americký „cool styl“, jednoduchost a vysokou kvalitu. A jsme velmi rádi, že Vám ji můžeme tímto představit také na našem eshopu – exkluzivně pro Českou a Slovenskou republiku.

Leden 2017 byl pro nás přelomový. Často si naše zákaznice přály něco ještě více luxusního, kvalitního, zvučného jména a moderního designu. A proto jsme nemohli jinak! A velmi nás těší, že jsme měli to štěstí a podařilo se nám pro Vás vyjednat také prémiovou italskou značku Armani. Giorgio Armani S.p.A. je celosvětově působící módní dům sídlící v italském Miláně. Značka Armani je globálně uznávaná jako „high-fashion“, těžící ze své dlouholeté prestiže v módním průmyslu. Je pro nás velkou poctou, že Vám tuto exkluzivní módu smíme představit také v České republice, a to ve formě spodního prádla Emporio Armani, které se zaměřuje na poslední módní trendy.

V lednu 2017 jsme si také “dovezli” špetku francouzského šarmu v podobě kultovní značky luxusního prádla, Aubade Paris. Značka Aubade, francouzský symbol elegance a rafinovanosti od roku 1875, jako první uchopila smysl spodního prádla jako produktu potěšení. Podle Aubade je spodní prádlo tajemstvím & rafinovanými komplicem věčné ženskosti.
Podle nás je Aubade opravdový klenot, který by měla vlastnit každá žena.

A nakonec červenec 2017 – ten pro nás byl skutečně významným, protože se nám pro české a slovenské zákazníky podařilo získat prémiovou značku HUGO BOSS. Se svou německou precizností, smyslem pro detail, prvotřídní kvalitou značka HUGO BOSS cílí především na moderní muže, kteří si rádi dopřejí něco skutečně jedinečného. Jsme nesmírně poctěni, že Vám můžeme jako jediný autorizovaný on-line prodejce představit tuto exkluzivní módu také v České a Slovenské republice, a to ve formě spodního prádla HUGO BOSS, které splňuje kritéria i těch nejnáročnějších zákazníků.

Mockrát děkujeme za Vaši podporu!

Vaše PINK CHICK

P.S. Ať už máte na srdci cokoliv, rádi o tom uslyšíme na info@pinkchick.cz.

Děláme svou práci poctivě s láskou ♥

(Ing. Martina Hlavatá, MSc., Business manager & Co-Owner)

Vybíráme za Vás jen to nejlepší

Řídíme se pravidlem, že méně je více, a tak jsme u nás v PINK CHICK vsadili na prvotřídní výběr jen toho nejlepšího z kolekcí předních světových značek. I když…někdy je opravdu problém vybrat si i z vybraného, že?

Profesionální poradenství a doprava ZDARMA

Vždy nás odpuzovaly nepříjemné prodavačky v obchodech, a tak Vám velmi rádi poradíme, když si nebudete vědět rady a náš profesionalní team Vám poskytne ty nej tipy. Nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníka, a tak jsme se rozhodli, že doprava DPD je „na nás“, tedy v Česku a na Slovensko ZDARMA.

Radost až u Vás doma

A nakonec to nejlepší – všechna ta „radost“, co jsme spolu pečlivě vybírali, dorazí až k Vám domů a my budeme moc rádi, když nám dáte vědět, jak jste spokojeni s nákupem. A budeme se na Vás zase těšit!